Hlavní navigace

Názor k dotazu Změna v nemocenské od 30.6.2008? od Jirka - Re: Změna v nemocenské od 30.6.2008? Ale když on...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 5. 2008 14:23

    Jirka (neregistrovaný) 62.177.107.---

    Re: Změna v nemocenské od 30.6.2008?
    Ale když on ten Ústavní Soud má takovou pravomoc, že sněmovna nesněmovna jeho usnesení platí. To k xy5.

    Jinak ke Gábině. Nedivím se že si nejste jistá já koumám taky a vychází mě z toho že vše platí od 30.6.
    Taky by jsme na ÚS mohli dát dotaz: zaměstnanec onemocněl 30.6.208 v 8:30. V kolik hodin dne 30.6. byly v zákoně 54/1956 zrušeny v § 15 tato slova "..."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).