Hlavní navigace

Názor k dotazu Dlužník se vymlouvá naoriginální fakturu od 12 - Re: Dlužník se vymlouvá naoriginální fak >>dobrý den, dovolte...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 9. 2008 13:22

12 (neregistrovaný) 83.208.91.---

Re: Dlužník se vymlouvá naoriginální fak
    >
    >dobrý den, dovolte mi také reagovat : už se to tady hodněkrát probíralo ohledně zasílání faktur, zda-li originál nebo "intenetová". Naše firma spolupracuje s několika desítkami firem a nikdy se mi nestalo, že by mi nějaká firma nevyhověla v mém požadavku nebo já jim. my zasíláme faktury v papírové podobě, protože u toho musíme mít ještě stazky,objednávky atd. a nemyslím, že bych s tím měla nějaký problém to vytisknout ,podepsat a ještě s tím dojít na poštu. Kdyby požadovali na fakturách např. "vymalovat ovečky" a nebude to odporovat nijak zákonu, tak je tam klidně vymaluju, protože ta firma má největší trumf ve své ruce - a to mé peníze za moje služby. A pokud radíte, ať si hledá jiného odběratele - nevím, čím se pán zabývá, pokud ničím výjímečným, tak bych se trochu pak bála konkurence, pro kterou nebude problém fakturu vytisknout a poslat. Přeji hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).