Hlavní navigace

Názor k dotazu Pořádání kongresu v EU - jak s DPH?? od julka - Re: pořádání kongresu v EU - jak s...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 9. 2008 7:35

    julka (neregistrovaný) 77.242.82.---

    Re: pořádání kongresu v EU - jak s DPH??
    Ano, kongres by měl být s DPH §10 odst. 4 písm. a.
    Pokud najdete na vyhledávači registr SKP pak třeba najdete, co tam do kongresů všechno patří dle členění SKP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).