Hlavní navigace

Názor k dotazu OT-vzali byste peníze za "neodprac."dny? od Ivča1 - Re: OT-vzali byste peníze za "neodprac." Děkuju moc všem...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 9. 2008 17:06

Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

Re: OT-vzali byste peníze za "neodprac."
    Děkuju moc všem za reakce. Chci doplnit, že ostatním "aktivním" zaměstnancům dovolená proplacená bude bez jakéhokoliv reptání, protože celý rok pracovali, tudíž výnosy si zajistili a bylo předem s těmito náklady počítáno. U mě je to bohužel tak, že jsem na mateřskou přešla z rodičovské dovolené, kterou jsem měla na 1. dítě, tzn. že jsem se ve firmě za celý rok pracovně neukázala ani den. Takže ze mě plynou jen náklady a zaměstnavatel při stanovení kalkulace mého bývalého střediska na tohle vůbec nepřihlížel, protože ho to nenapadlo.
    Kolegyně přede mnou, když viděla reakce vedení, se nároku vzdala (řeči typu "sviňárna v zákonech, podraz"), těch pár stovek jí za to nestojí, aby to poslouchala. Já bych to taky oželela, i když se samo hodí každá kačka, ale mrzel mě jejich přístup, proč hned tak zhurta, my jsme to přece nevymyslely. Navíc si myslím, že když o to nezažádám, tak o tom nikdo vědět nebude a nikdo to neocení.
    Takže dobře bych z toho vyšla jen v případě, kdybych se o to přihlásila a pak z toho vycouvala. Ach jo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).