Hlavní navigace

Názor k dotazu Prodej bytu-daň ? od an. - Re: prodej bytu-daň ? Daň z převodu nemovitostí anoDaň...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 9. 2008 10:47

    an. (neregistrovaný) 193.86.121.---

    Re: prodej bytu-daň ?
    Daň z převodu nemovitostí ano

    Daň z příjmů - záleží na tom jak dlouho jste v něm bydlel, nebo jak dlouho vám patřil - § 4 zákona 586/1992

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).