Hlavní navigace

Názor k dotazu Přechod z účetního na hospodářský rok od anonym - Re: Přechod z účetního na hospodářský ro >Dobrý den,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 9. 2008 14:54

    anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

    Re: Přechod z účetního na hospodářský ro
    >Dobrý den, od příštího roku 2009 chceme přejít z úč.
    >roku na hospodářský rok (1.4.-31.3.). Rok 2008 ukončíme
    >normálně k 31.12. Od 1.1.2009 bychom zahájili hosp.
    >rok, který byl měl 15 měsíců a končil byl k 31.3.2010.
    >Jak musíme tuto záležitost řešit s FÚ? Do kdy to
    >musíme oznámit?
    >Děkuji za odpověď.
    Musíte oznámit FU 3 měsíce před přechodem z KR na HR + § 3 odst. 3 ZÚ.
    >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).