Hlavní navigace

Názor k dotazu Kontola na OSSZ - velký průšvih od beta - Re: Kontola na OSSZ - velký průšvih můžou vám...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 11. 2008 22:03

beta (neregistrovaný) 82.150.166.---

Re: Kontola na OSSZ - velký průšvih
    můžou vám skutečně jen vyhrožovat, nemají žádnou páku vám vyčíslit porušení zákoníku práce, max. mohou bonznout na IP. Tvrdit, že si to nepamatujete a popletl jste to a doložil dodatečně žádost maminy o čerpání řádné dovolené, kterou jste měl zašantročenou a holt jste to špatně vykázal v docházce, tak si to opravíte s jejich laskavým svolením na mzdový list jako čerpání dovolené a ne proplacení, to přece víte ..., jen jste v tu chvíli zazmatkoval a chybně zadal do programu. Dost odvážná myšlenka, což :) a další návaznosti, které by byly vám zajisté poradí kontrolka. Pravda, asi bych na to neměla, ale přemýšlím, co jim na tom z hlediska nemocenské může vadit, co vyloučené doby , nevím - ať vám poradí sami, jak to máte opravit, chybovat je lidské. Navíc, nenapadá mne jakou jinou kontrolu by na vás poslali než právě IP, nikdo jiný s tím nemá nic společného. Mohu se mýlit. Já bych to převedla na ní - zda jsem chybovala v nemocenském pojištění - z náhrady bylo pojistné odvedeno, to vám vyčíslit nemůže, max. by mohl být problém v následném zjišťování průměru na další mateřskou v průběhu rodič.dovolené, ale to teď nezjišťujete ... Víc hlav víc ví, počkejte na další a nevěšte hlavu, každý máme už něco za sebou ;-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).