Hlavní navigace

Názor k dotazu Přefakturace zboží z EU od anonym - Re: přefakturace zboží z EU "vynaložené jménem a na...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 11. 2008 11:31

    anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

    Re: přefakturace zboží z EU
    "vynaložené jménem a na účet této jiné osoby" - takže pak bude na dokladu uveden jako odběratel kdo? Kdo bude hradit dodavateli? Konzultujte s právníkem. Toto není přefakturace, jak je myšleno v dotazu.
    Ale nakonec, to záležitost toho, kdo bude fakturovat. Pokud si to obhájí, tak proč nepřefakturovávat s odvoláním na § 39a. Já si to netroufnu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).