Hlavní navigace

Názor k dotazu Po letech práce znovu ZD? od lm - Re: Po letech práce znovu ZD? Doufám,že jste tím...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 12. 2008 16:26

    lm (neregistrovaný)

    Re: Po letech práce znovu ZD?
    Doufám,že jste tím nemyslela mne ...to nepoberou to...Pracuji v "malé firmě" se 1400 zaměstnanci a výše uvedené jednání rozhodně nepokládám za slušné.
    Ano ,každý hájí to svoje,z-tel svoje.z-nec taky,to je přece logické.Slušnost by měla ovšem zůstat na obou stranách. Jelikož jsem z-nec,tak spíše vidím rodinů bez prostředků,protože okolní z-telé také propouští a nepřibírá nikdo.Na druhé straně je tu stále dost zaměstnaných cizinců,vietnamců a i hodně pracujících důchodců,Nic proti nim,ať klidně pracují,ale v této době by snad mohli dostat přednost lidé ,pro něž je zaměstnání jediný zdroj příjmů ajiný prostě nemají a na krku děti.Tak jsem se zase rozepsala víc než jsem chtěla.Nikdy jsem se vůči z-teli sprostě nezachovala,právě naopak,můj bývalý z-tel se ke mně nezachoval dobře (ústně slíbil dohou o rozv.PP a pak ji popřel,musela jsem tam být celé dva měsíce i když jsem už měla na základě jeho slibu,že mne pustí k urč.datu dojednanou práci...,neměli jsme co dělat,z odp. aměn jsme pravidelně chodili o 2 hodiny dřív...)a přesto jsem do posl.chvíle pro něho pracovala a mlčela.I když mi mnozí říkali,že by po tom všem neudělali.Asi tak.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).