Hlavní navigace

Názor k dotazu Prodej OA a NA - co s DPH? od KarelP - Re: prodej OA a NA - co s...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 12. 2008 17:53

    KarelP (neregistrovaný) 88.102.0.---

    Re: prodej OA a NA - co s DPH?
    Ten OA splňuje §62 (plátce prodává po ukončení leasingu bez dph mé společnosti a měl ho evidován jako DHM, neuplatňoval na vstupu daň) Mohu v tomto případě použít zvláštní režim? Nebo by šlo tento OA na necelý měsíc zavést do majetku a potom ho vyřadit?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).