Hlavní navigace

Názor k dotazu Písemný pokyn § 37 ZP_může i směrnice? od jo - Re: Písemný pokyn § 37 ZP_může i směrnic jak...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 3. 2009 11:00

    jo (neregistrovaný) 82.150.166.---

    Re: Písemný pokyn § 37 ZP_může i směrnic
    jak jednoduché, k odst. 3 jsem už nedočetla, děkuji. Já měla na mysli pokyn=písemná informace. Když mám v PS "jen" povinné náležitosti, tzn. místo výkonu prác,druh práce a datum vzniku PP, pak odkaz na mzdový výměr, pak jsem myslela, že vydám písemné oznámení, ale řekla jsem pokyn, takže to bude pojmenované Písemné sdělení ...? kam vepíšu zbytek - výpovědní doby, dovolenou, pracovn dobu. My jsme za "starého ZP" 65/1965 právě k PS vyhotovovali písemný pokyn dle § 32, kde bylo to ostatní uvedeno, takže jsme to "jen" špatně pojmenovali, mělo to být "Písemné oznámení" ...a ne Písemný pokyn ..? díky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).