Hlavní navigace

Názor k dotazu Písemný pokyn § 37 ZP_může i směrnice? od jo - Re: Písemný pokyn § 37 ZP_může i směrnic ale...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 3. 2009 12:23

    jo (neregistrovaný) 82.150.166.---

    Re: Písemný pokyn § 37 ZP_může i směrnic
    ale houbelec čtu povrchně,jen jsem pouhá chuděra mzdová účetní a nikoli studovaný právník a pro mě - jak vidíte - oznámení nebo informace je naprosto stejný pojem, nehledě na to, že tomu dokážu říct i pokyn ... Tak si nervěte vlasy, já se polepším :)) a děkuji za svatou trpělivost !!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).