Hlavní navigace

Názor k dotazu Patří do přiznání k DPH? od ucetni007 - Re: Patří do přiznání k DPH? Ano, a to...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 6. 2009 16:07

    ucetni007

    Re: Patří do přiznání k DPH?
    Ano, a to konkrétně do ř. 7(8) a 44(45). Vyházíte z § 2/1/d, které říká, že dovoz zboží s místem plnění v tuzemsku je předmětem daně. Základ daně stanovíte podle § 38, daňovým dokladem je podle § 30 dovozní JSD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).