Hlavní navigace

Názor k dotazu Jak zaúčtovat FAp z 11.12.2008 na tel.? od ma - Re: Jak zaúčtovat FAp z 11.12.2008 na te Nárok...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 7. 2009 12:49

    ma (neregistrovaný) 193.84.186.---

    Re: Jak zaúčtovat FAp z 11.12.2008 na te
    Nárok na odpočet DPH můžete uplatnit letos a nemusíte
    dělat dodatečné přiznání, protože jste tím nesnížila
    daňovou povinnost v pros.O8 - viz § 104 zák. o DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).