Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověď a Zákon o rodině od OlgaM - Re: Výpověď a Zákon o rodině Tak z Vašich...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 10. 2009 20:20

OlgaM (neregistrovaný) 92.243.202.---

Re: Výpověď a Zákon o rodině
    Tak z Vašich odpovědí chápu,že pokud dostanu výpověď pro nadbytečnost,tak mi zaměstnavatel bude muset platit 2 měsíce průměrem a já budu doma.Po skončení výpověďní lhůty bych podle Zákoníku práce měla dostat ve výplatním termínu 3-měsíční odstupné?Takže to mého zaměstnavatele bude stát 5 měsíčních platů,bez toho,abych vykonala jakoukoliv práci???Tak už chápu proč mi z osobního volali v půl deváte večer:o))Problém totiž není v tom,že by se mě toužili zbavit,ale můj nadřízený nechává sepisovat smlouvy na dobu neurčitou místo,aby byli jen po dobu mateřské a rodičovské dovolené.Ostatní se kvůli dětem už do firmy nevraceli a ja jsem jediná co se vrátit chce...Myslím,že se přeci nějaké vhodné místo najde,jsem tam 13 let a zaučená na nejvíc výrob,co se týká mé práce nebo vzdělání mi nemůže nic vytknout...a o dohodě nemůže být ani řeč,pokud se opravdu místečko nenajde,tak 5 měsíců...Děkuji všem za rady...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).