Hlavní navigace

Názor k dotazu Poplatek za zápis jména firmy od pája - Re: poplatek za zápis jména firmy >>mne naprosto zbytečné.>>>Moc...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 11. 2009 10:58

    pája

    Re: poplatek za zápis jména firmy
    >>mne naprosto zbytečné.
    >
    >
    >Moc děkuji,,,
    >no je pravda že ona dělala účetní minimálně před 10
    >lety,,,
    >
    >takže jestli tomu dobře rozumím můžu si teda k jménu
    >přidat teraka, a zatím si to tak jen nechat
    ANO
    >a musí se to někde hlásit ta změna nebo ten dodatek
    >asi ano že,, na živnostenském úřadě?
    NEMUSÍTE
    ,,, no jde mi o to
    >že se mi budou tisknout štítky a už bych to tam ráda
    >měla vepsané víte,
    KLIDNĚ nechte vytisknout
    >a hlavně razítko že,, tam bych to taky chtěla dát,,,
    >moóóóoóóóó´´c děkuji, opravdu moc,,
    tak si to dejte i na razítko, ale vždy dodržujte zásadu dle § 9 obch. zákoníku:
    Firmou fyzické osoby MUSÍ být vždy její jméno a příjmení.... může obsahovat dodatek odlišující osobu podnikatele nebo druh podnikání.
    Takto to musíte uvádětř na všech dokumentech a rovněž je povinnost na smlouvách, objednávkách a dalších dokumentech včetně web.stránek uvádět údaje o registraci- u OSVČ v živ. rejstříku, který a čj.( dle § 13a obch.zák.)
    >R.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).