Hlavní navigace

Názor k dotazu Prodávání na aukru.cz od Mysticky - Re: Prodávání na aukru.cz Naplati na hubnuti... Je to...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2010 10:50

Mysticky (neregistrovaný) 90.178.50.---

Re: Prodávání na aukru.cz
    Naplati na hubnuti... Je to firma nexeurope s mlm (multilevelmarketing) kazdy tvrdil, ze se da pekne vydelat, ale jakmile jsem zjistil, ze to stalo za .... tak se toho chci zbavit, mam doma ejste 4 takove baleni. Dale pohledy v kufriku, ja nejsem prez tyhle veci, ty pohledy a podobne uz ani nevim kdo je skladoval, tak jsem to hodil na aukro a mince... Jako kazdy sberatel si zajdu na blesi trh, nebo kdekoliv jinde od jineho sberatele koupim nejaky konvolut, nejake mince, hodne minci mam taky doma uz odedavna. Kzdy neco koupim, vyberu si co potrebuju a ty hezci kusy minci vymenim ze sbirky za ty skaredsi, takhle se tvori sbirka a zustane mi nejaky zbytek a ten zbytek poslete dalsi sberatelum, keri sbiraji neco jineho. Aukro bylo dobrym zpusobem. Nejsem jediny, tery to takhle dela. Pokud jste se dival(a) na me predesle aukce, zjistite, ze jsem mince prodaval vzdy jako konvolut, jako hromadu minci a od koruny , toto se taky nazyva obchodovanim?. Ne jako ostatni po kusu za cenu kup ted...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).