Hlavní navigace

Názor k dotazu Zdanění benefitů-stávka odborářů ..? od beta - Re: Zdanění benefitů-stávka odborářů ..? Ano, pochopila jsem, že...

  • 27. 2. 2010 10:58

    beta (neregistrovaný) 90.180.142.---

    Re: Zdanění benefitů-stávka odborářů ..?
    Ano, pochopila jsem, že se změnila výše daně pro z-tele, znám i § 36a, ale pro z-ce to změnu nepřineslo, max. z-elé mohou v "rámci úspor" benefity zrušit. Asi tak ? Mně jde stále jen o to, zda změna zákona DPH od ledna se některak promítne do mezd z-ců ohledně určitých benefitů, jako např. závodní stravování, přechodné ubytování apod. Takže v současné době nikoliv?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).