Hlavní navigace

Názor k dotazu Pronájem v ČR pro slovenskou firmu? od Jana N. - Re: pronájem v ČR pro slovenskou firmu? domnívám se,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 3. 2010 13:07

    Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

    Re: pronájem v ČR pro slovenskou firmu?
    domnívám se, že se vás týká § 10b) ZDPH, tedy místo plnění
    je tam, kde se výstava koná. tedy v ČR. zdanila bych
    a odvedla dph na ř. 1 , místo plnění je v tuzemsku, souhrnné
    se vás netýká

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).