Hlavní navigace

Názor k dotazu Odpis zboží na skladě v DE??? od annonym - Re: Odpis zboží na skladě v DE??? Odvede DPH...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 7. 2010 12:48

    annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

    Re: Odpis zboží na skladě v DE???
    Odvede DPH z pořizovací ceny na základě dokladu o použití (§ 29 ZDPH) a vyřadí auto pro osobní spotřebu. Zároveň je nutno upravit daňové výdaje - nákup zboží (snížit o pořizovací cenu auta bez DPH).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).