Hlavní navigace

Názor k dotazu Zdanění záloh DPH? od Zdena R - Re: Zdanění záloh DPH? Pokud je dodavatelem FO, která...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 8. 2010 13:02

    Zdena R (neregistrovaný) 84.42.128.---

    Re: Zdanění záloh DPH?
    Pokud je dodavatelem FO, která nevede účetnictví, tak nemá povinnost vystavovat DD k přijatým úplatám (§ 21/2 ZDPH).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).