Hlavní navigace

Názor k dotazu Sleva na dani za studenta? od jasná - Re: sleva na dani za studenta? Naposledy se uplatní...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 6. 2011 6:42

    jasná (neregistrovaný) 78.157.177.---

    Re: sleva na dani za studenta?
    Naposledy se uplatní v kalendářním měsíc následujícím po kalendářním měsíci, v němž dítě ukončilo vysokoškolské studium, pokud dítě nevykonávalo po celý kalendářní měsíc vydělečnou činnost ani nevznikl nárok po celý kalendářní měsíc nárok na podporu v nezaměstnanosti. Viz § 14 odst. 2 zák. č. 117/1995Sb.
    Takže naposledy uplatníte daňové zvýhodnění za měsíc červenec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).