Hlavní navigace

Názor k dotazu Student - narozeniny 1.1.-prosím Líbu od RenataH - Re: děkuji úplně všem >>>>>Paní Líbo,pořád mi vrtá hlavou,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 6. 2011 9:34

    RenataH (neregistrovaný) 80.188.42.---

    Re: děkuji úplně všem
    >>>>>Paní Líbo,pořád mi vrtá hlavou, zda má rodič nárok na
    >>>>>daňové zvýhodnění v lednu, když dítě 1.1. dovrší 26
    >>>>>let.
    >>>>
    >>>>§ 12 zák. č. 117/1995 Sb. hovoří, že nárok na daňové
    >>>>zvýhodnění vzniká naposledy v měsíci, kdy dítě dovrší
    >>>>26 let. A teď babo raď....26 let dovrší v lednu, že
    >>>>by
    >>>>nárok byl ještě za leden? Ale to jsou jenom úvahy.
    >>>
    >>>Když se nad tím znovu zamyslím, tak za leden bych
    >>>daňové zvýhodnění nedala, ikdyž to není jednoznačné.
    >>
    >>§ 12 hovoří jasně. Končí v měsíci dovršení 26 let. Je
    >>jedno jestli 1.1. nebo 31.1.
    >
    >Ano, já bych za leden taky zvýhodnění dala.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).