Hlavní navigace

Názor k dotazu Odstupné od pája - Re: odstupné z jakého důvodu KONČÍ firma s Vámi...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 6. 2011 10:05

    pája

    Re: odstupné
    z jakého důvodu KONČÍ firma s Vámi pr.poměr? POkud máte pr.smlouvu na dobu neurčitou a firma končí činnost, připadá v úvahu výpověď dle § 52 a) s nárokem na odstupné, pokud máte PP na dobu určitou do 30.6., tak nemáte nárok na odstupné a PP skončí tímto dnem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).