Hlavní navigace

Názor k dotazu Hrubé porušení pracovní kázně od striker - Re: hrubé porušení pracovní kázně Samozřejmě, že z toho...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 7. 2011 15:06

    striker (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Samozřejmě, že z toho nemám dobrý pocit, ale risknu to, protože nová práce je pro mne daleko více atraktivní z podledu získavání nových zkušeností. Když jsem nastupoval do stávající práce, tak jsem se stejně od začátku snažil najít jinou práci, která by odpovídala mému vzdělání. Bohužel jsem si našel práci která byla mimo můj obor (hledal jsem cokoliv, protože jsem si nemohl dovolit být bez práce) a kdybych tam zůstával pořád dál a dál, tak už bych se taky nemusel dočkat toho, že jednou budu dělat to, co mě baví. Je mi teprve 22 let a skoro po dvou letech čekání, kdy mi už utekly tři zaměstnání, jen pro to, že bych musel nastoupit hned, tak to risknu. (v životě se prostě musí někdy riskovat) Jestli nastane situace, že se nový zaměstnanec bude ptát, jaktože jsem ukončil předchozí zaměstnání takto, tak se mu budu snažit vysvětli, že to pro mne byl těžký krok, který už nechci v životě podstoupit a nová práce byla příležitostí, na kterou jsem dlouho čekal. Určitě chci v životě něco dokázat a v této práci mám větší naději na svůj osobní rozvoj

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).