Hlavní navigace

Názor k dotazu Fakturace mezi manželi? od Ricky - Re: fakturace mezi manželi? Jestliže dojde k zúžení společného...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 7. 2011 13:38

    Ricky (neregistrovaný) 90.176.65.---

    Re: fakturace mezi manželi?
    Jestliže dojde k zúžení společného jmění manželů podle § 143a občanského zákoníku, nemůže být proti fakturaci a platbám námitek. Platby mezi manželi budou v takovém případě hrazeny z výlučného majetku každého z manželů a majetek si budou manželé převádět do jejich výlučného vlastnictví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).