Hlavní navigace

Názor k dotazu Kontroly FU od asa - Re: kontroly FU vedu více firem a mám kontroly...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 7. 2011 13:40

asa (neregistrovaný) 89.24.199.---

Re: kontroly FU
    vedu více firem a mám kontroly každý rok, dělala jsem prodejce PHM a ten si vystavoval bokem faktury, dostavil se u mě předčasný přechod, zvýšený tlak, ale pro mě to nakonec dopadlo dobře, teď jsem měla DE na kontrole v Kadani dvou let a proběhlo to bez problémů, ale já sama bych spoustu věcí, když jsem na to koukala zpětně nepustila jako kontrolor FU, ale to je asi tím stresem.Ono se s tím po odevzdání stejně nedá nic dělat. Mám zkušenost, že nejlepší je jim to moc nekomplikovat,vyjela jsem jim hospodaření a k tomu jenom výdaje a příjmy, žádný prkotiny kolem jako převody a tak podobně , co nejjednodušší a paní jenom vrněla, prej že tak přehlednou daňovou evidenci tam za ty leta ještě neměli. Ale kolegyni se stalo, že přeházela na pokladně doklady a nešly za sebou a ta jí řekla, že odejde , že se v tom nebude hrabat , takže se snažit co nejvíce jim vyhovět, tu práci jim zpříjemnit, hezky se usmívat a hned se na Vás dívají jinak a leccos se dá ukvákat. Přeji všem hezký den.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).