Hlavní navigace

Názor k dotazu Sankce FÚ - DPH?? od Wecernice - Re: Sankce FÚ - DPH?? Pokud jste si tedy...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 8. 2011 20:17

    Wecernice (neregistrovaný) 83.208.143.---

    Re: Sankce FÚ - DPH??
    Pokud jste si tedy v tom čtvrtletí ve kterém měly být skutečně v DP uplatnil nárok na odpočet DPH, bude Vám snížen a dopočítají Vám penále + pokuta za neoprávněný nadměrný odpočet. §251 Správního řádu A pokud by vám vyšla daňová povinnost pak platíte úrok z prodlení § 252 Správního řádu za ty dny než jste to tedy všechno přiznal v dalším kvartále..

    Dle mého uvážení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).