Hlavní navigace

Názor k dotazu Garant od pája - Re: Garant >>>Prosím o radu. Jsme s.r.o., které má...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 9. 2011 11:12

    pája

    Re: Garant
    >>>Prosím o radu. Jsme s.r.o., které má jako doplněk k
    >>>hl.činnosti hostinskou činnost. (Podáváme kafe
    >>>popř.nealko a alko, když zákazník čeká než bude
    >>>obsloužen -
    >>>neprodáváme jídla). Na hostinskou činnost jsme měli
    >>>10let
    >>>odpovědného zástupce (garanta) na DPČ. Nyní jde
    >>>zástupce do předčas.důchodu a s námi ruší DPČ. Musíme
    >>>si
    >>>sjednat nového odp.zástupce, nebo 10 let garanta
    >>>stačí?
    >>viz § 11/4 písm. b) ŽZ
    >>odbornou způsob. odp.zást. dle § 22 písm. f)
    >Ano, to mám pročtené. A dle toho jsem došla k závěru,
    >že v pokud v právnické osobě nesplňuje podmínky pro
    >výkon odp. zástupce přímo statutár tak musí mít
    >odpovědného zástupce. (U nás statutár nesplňuje.) A těch 6 let
    >se týká toho zástupce.
    přesně tak
    >Díky moc pájo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).