Hlavní navigace

Názor k dotazu Prodej RD - platba daně z příjmu??? od jb - Re: Prodej RD - platba daně z příjmu??? Daň...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 9. 2011 8:39

    jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

    Re: Prodej RD - platba daně z příjmu???
    Daň z příjmu platit nebudete. I synové jsou osvobozeni dle §4 písm. b. . Zákon pro ujištění najdete zde
    http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/cast1.aspx

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).