Hlavní navigace

Názor k dotazu Renáto, co dotazník? od pája - Re: OT: Renáto, co dotazník? § 35 ZP -...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 10. 2011 10:41

    pája

    Re: OT: Renáto, co dotazník?
    § 35 ZP - zk.doba musí být sjednána písemně, a to nejpozději v den, který byl sjednánjakko den nástupu do práce, jinak po vzniku PP už zk.dobu nelze sjednat.Není-li písemně sjednána, je neplatná.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).