Hlavní navigace

Názor k dotazu Je DoPP příležitostná činnost? od JiřinaH. - Re: Sociálka řekla, že počítá... >>>zdy vypočítám z toho...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 10. 2011 14:28

    JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

    Re: Sociálka řekla, že počítá...
    >>>zdy vypočítám z toho roku 2002 (nemám dát
    >>>edpokládaný průměr)?
    >>>užijete pravděpodobný průměr.
    >>>Když bude sociálka pak po 21 dnech pokračovat s
    >>>platou nemocenské, tak to bude také počítat z toho
    >>>ku
    >>>002 a nebo z toho, co jí vyplatíme my?
    >>>Ne, z náhrady mzdy za nemoc se neodvádí SP. DVZ bude
    >>>
    >>>omto případě z roku 2002.
    >>>u se tedy zeptat, když stanovím pravděpodobný
    >>>růměr např.12 000,- Kč, tak zaměstnankyni z toho
    >>>yplatím
    >>>60% a kolik ZP a SP za zaměstnance a zaměstnavatele
    >>>SP
    >>> Omlouvám se, ale máme pouze tuto
    >>>ednu
    >>>stnankyni
    >>>
    >>>áhradu
    s/clanky/9923/kalkulacka_nahrada_mzdy_2011.xls
    >>>
    d v roce 2002, porodila v
    inci 2002, z toho pracovního poměru měla
    řskou, poté porodila druhé dítě v květnu 2005 a
    a opět
    skou z toho příjmu v roce 2002. Byla do 3 let,
    o května 2005 na RD a poté až do teď na
    eném
    olnu...Jiný příjem ani vyplacení dovolené neměla...

    Vypadá to, že¨jí 270 dnů před nástupem na PPM
    >>>nevyjde,
    >>>i když započítá dny nemoci, musela by přesně tak
    >>>dlouho marodit.Nepl. volno mezi od skončení RD
    >>>(květen
    >>>2005) je dlouhé. Podle mě nebude mít ani nárok na
    >>>nemocenskou, ledažeby jste měli doložené,že o NV
    >>>požádala
    >>>přesně na dobu od skončení RD do dnu předch.nemoci -
    >>>bude
    >>>to ale stejně okaté jak hrom.
    >>Jiřko, tak si představte, že na sociálce mi řekli, že
    >>i přesto, že měla neplacené volno, byla stále v
    >>pracovním poměru a to se do těch 270 dní počítá,
    >>zvláštní
    >>že?
    >>Tak já fakt nevim...
    >>P.
    >
    >To jsem ráda, že jste nám dala vědět, vrtalo mi to
    >hlavou. Podle § 32, odst. 4 c) jsem taky myslela, že
    >počítá, ale nevěděla jsem, jestli není v něčem ještě
    >nějaká klička. Člověk se v těch stálých změnách špatně
    >orientuje.
    Taky se divím, je tedy fakt, že je tam odvolávka na §, jak píšete. Ale stejně by mě zajímalo, jak by dopadla ta nemocenská v době nepl. volna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).