Hlavní navigace

Názor k dotazu Může podepsat Prohlášení? od HP - Re: Může podepsat Prohlášení? Pane Karle2 a co toto?§38k...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 10. 2011 14:05

    HP (neregistrovaný) 77.92.222.---

    Re: Může podepsat Prohlášení?
    Pane Karle2 a co toto?
    §38k odst.6 zákona o daních z příjmů
    (6) Poplatník může podepsat prohlášení podle odstavce 4 na stejné období kalendářního roku pouze u jednoho plátce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).