Hlavní navigace

Názor k dotazu Může podepsat Prohlášení? od karel2 - Re: Může podepsat Prohlášení? moje odpoved byla na dve...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 10. 2011 23:50

karel2 (neregistrovaný) 92.62.224.---

Re: Může podepsat Prohlášení?
    moje odpoved byla na dve casti
    1) nikdo mi nevymluvi, ze nemuze podepsat 2x. podival jsem se na stranu dve a tam nevidim nic jineho, nez neuplatnuji a ne nepodepsal. takze muze podepsat ale neuplatnovat. vzdy to tam snad na prvni strance je jasne nepasno. uplatnuji, neuplatnuji.

2) druha cast byla, ze zamestnanci jsou nesvepravni a uz jsem mel i podepsano 2x. co mam podle vas delat? jak na to mam prijit? prijdu na to az pri rocnim zuctovani kdyz mi naaaaahodou prinese potvrzeni z druhe firmy. nebo si necha udelat vyrovnani v obou. na to pak neprijdu nikdy. podle me je ale zodpovednost na nem.
    kdyz na to prijdu ze mi prinese to potvrzeni a tam vidim, ze uplatnoval slevu i jinde tak mam dve moznosti. udelat za nej priznani at si to doplati sam a napraskam ho na fu, nebo to udelat v rocnim zuctovani, zarazit mu penale a nikdo na to neprijde.
    k chlubeni to neni, ale zamestnanci pomuzu.
    nechapu, ze po dvaceti letech se vas zamestnanec pta, kde ze to ma podepsat, strasne se divi, ze ma neco taky nahlasovat, jako ze dite uz nestuduje, ze ho vyhodili z ucnaku, ze manzelka uz pracuje, ze zmenil pojistovnu, ...
    jediny formular co v zamestnani maji a po dvaceti letech nevi co maji delat. jsou proste nesvepravni a tak se nedivim, ze kdyz jim nekdo rekne, tady to podepis tak to podepise. nekdo kdo kope vykopy a vysel ze ZS to asi jinak mit nebude,ale dusledky to pro nej ma.
    jak spravne pisete, na formulari jasne je, ze neuplatnuje u vicero. to ale nikdo z nich necte.
    Je tam NEUPLATNUJE a ne NEPODEPSAL.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).