Hlavní navigace

Názor k dotazu Může podepsat Prohlášení? od Líba - Re: Může podepsat Prohlášení? Nedalo mi to, zvedla jsem...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 10. 2011 8:48

    Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

    Re: Může podepsat Prohlášení?
    Nedalo mi to, zvedla jsem se ze židle a šla se podívat i na jiná prohlášení, než z kterého jsem to včera opisovala. Hned pod označením oddílu II. v prvním odstavci (buď 1a, a, nebo A) je NEPODEPSAL. Našla jsem to v prohlášeních vzor č. 7, 12, 14, 16, 17, 18, 21. Samozřejmě všude s odvoláním na znění § 38 k.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).