Hlavní navigace

Názor k dotazu Může podepsat Prohlášení? od HP - Re: Může podepsat Prohlášení? Já tam mám to co...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 10. 2011 9:25

    HP (neregistrovaný) 77.92.222.---

    Re: Může podepsat Prohlášení?
    Já tam mám to co vy paní Líbo. A toto kopíruji z tiskopisu uveřejněném na stránkách MF : Prohlašuji, že
    současně neuplatňuji za stejné zdaňovací období ani za stejný kalendářní měsíc zdaňovacího období
    a) nárok na slevy na dani podle § 35ba zákona u jiného plátce daně a že současně na stejné období kalendářního roku jsem
    NEPODEPSAL(-A) u jiného plátce prohlášení k dani3);
    Pan Karel má asi nějaké své prohlášení. Asi lidová tvořivost. A vzhledem k tomu, že píše, že firma kde pracuje, zaměstnává nesvéprávné zaměstnance, je mi to už asi jasné.
    Pane Karle2, být váma, tak si pořádně nastuduju zákon o dani z příjmů. Protože postpujete protizákonně. Ta kolonka na 1. straně prohlášení tam je proto, že člověk nemusí mít jiného zaměstnavatele, proto může prohlášení podepsat a nemusí chtít uplatnit slevu, to je jeho právo. A to, jak provádíte zaměstnancům roční zúčtování a pokud mají 2x uplatněnu slevu, tak jim to v RZ srazíte, to jsem se moc nasmála.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).