Hlavní navigace

Názor k dotazu Může podepsat Prohlášení? od karel2 - Re: Může podepsat Prohlášení? zeptam se tedy jeste jednou.-...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 10. 2011 17:46

karel2 (neregistrovaný) 92.62.226.---

Re: Může podepsat Prohlášení?
    zeptam se tedy jeste jednou.
    - jak to poznate, ze poplatnik nepodepsal jinde? Ja osobne nevim jak to mam poznat. Beru to tak, ze je to jeho zodpovednost.
    Jak na to prijdu? Az kdyz delam rocni zuctovani a to v lepsim pripade, ze se dotycny prizna a prinese potvrzeni od druheho zamestnavatele. Pokud nic neprinese a nic nerekne, tak delam zuctovani za sebe. Druhy zamestnavatel ho udela taky a zamestnanci to projde. Zadne rodna cisla se nikam neposilaji na FU a ani pri kontrole na to nema podle me jak FU prijit. To by muselo OSSZ ci ZP napraskat na FU, ze ma zamestnanec dve zamestnani a at se FU dojde podivat jak to dela se slevou. Proc by to ale statni zamestnanec dela, ze ano.
    Ja prohlaseni mam, druhy zamestnavatel taky.
    Kdyz na to naahodou prijdu, tak mu udelat rocni zuctovani - vyplnim za nej danove priznani, ktere si ma odnest na fu a doplatit. pochybuju, ze ho nektery z tech co jsem jim ho udelal odnesl. Od te doby mu seberu slevu. Zatim 0,- domeruku vuci me a to uz to FU videlo pri kontrole. ;o) Praha, Ostrava, Pardubice, Plzen, ...
    nesvepravne bylo v "" Nikdo z vas nema takove "blbce" ze neumi po 20 letech vyplnit prohlaseni? Delam mzdy asi 40 firmam o nekolika set zamestnancich a ani pri vkladani navodu pro blbecky co kde maji podepsat a krizky vedle kolonek se mi vrati tak max 60% dobre. Zbytek nevi co po nich chci a nechapou co ty kolonky pro ne znamenaji. Dusledky, ...
    Rada z nich jsou prodavacky z drogerii a osobne je za nesvepravne nepovazuji, ale formular je nad jejich sily.
    Jestli jsem v tomhle state jediny, kteremu neumi zamestnanci vyplnit prohlaseni, tak to nechapu. ;o)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).