Hlavní navigace

Názor k dotazu Stará dovolená a kdy vyčerpat?? od bobr2 - Re: Stará dovolená a kdy vyčerpat?? §218 odst.4 zákoníku...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 10. 2011 9:23

    bobr2 (neregistrovaný) 213.211.34.---

    Re: Stará dovolená a kdy vyčerpat??
    §218 odst.4 zákoníku práce:Neurčí-li zaměstnavatel, zaměstnanci dovolenou ani do 31. října příštího kalendářního roku, je dnem nástupu zaměstnance na tuto nevyčerpanou dovolenou nebo její část první následující pracovní den. Nevyčerpá-li zaměstnanec dovolenou podle věty první ani do konce příštího kalendářního roku, právo na tuto dovolenou zaniká.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).