Hlavní navigace

Názor k dotazu Zástup za RD, výpověď od Jitule - Re: prosím nikdo neví? Dohodou může PP skončit kdykoliv,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 10. 2011 13:56

    Jitule (neregistrovaný) 88.103.144.---

    Re: prosím nikdo neví?
    Dohodou může PP skončit kdykoliv, tedy i v době RD či nemoci. Bude-li to požadovat zaměstnanec, pak tam musí být uveden i důvod skončení - v uvedeném případě tedy nadbytečnost dle § 52 c). Pak už je to jenom na tom, zda na to paní A přistoupí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).