Hlavní navigace

Názor k dotazu Dodatečně daň.příznání od Eva M. - Výdaje 2010 proti příjmům 2011? Přidávám jen názor: Snad...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 1. 2012 18:35

    Eva M.

    Výdaje 2010 proti příjmům 2011?
    Přidávám jen názor: Snad by bylo možno na základě níže uvedeného ustanovení uplatnit ty výdaje za rok 2011?
    "Zákon o dani z příjmů §5 odst.7 U poplatníka s příjmy podle § 7 a 9 se přihlédne i k zásobám pořízeným v kalendářním roce předcházejícím roku, v němž zahájil činnost (...) Totéž platí obdobně i pro jiné nezbytně vynaložené výdaje spojené se zahájením činnosti."
    Prosím kolegy o potvrzení či vyvrácení tohoto názoru ;-) Zkusím změnit i nadpis příspěvku :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).