Hlavní navigace

Názor k dotazu ZC prodaného DM - uznatelnost? od jb - Re: ZC prodaného DM - uznatelnost? Pokud máte ZC...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 1. 2012 10:07

    jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

    Re: ZC prodaného DM - uznatelnost?
    Pokud máte ZC shodnou tak se o těch 50t sníží účetní i daňový zisk.To ,že s této transakce vychází "ztráta" 10t neřešíte.
    Jen pozor na prodejní cenu v případě prodeje osobě "blízké" §23/7, při prodeji cizímu je to jedno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).