Hlavní navigace

Názor k dotazu Nájem bytu - §9 - nelze do 20tis osv.? od HP - Re: Nájem bytu - §9 - nelze do...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 2. 2012 17:31

    HP (neregistrovaný) 77.92.222.---

    Re: Nájem bytu - §9 - nelze do 20tis osv
    Osvobození do 20tis. je u jednorázového příjmu podle §10, což Váš případ není. Podle mého je příjem 7000,- pokud nemá ve smlouvě rozděleno, co je nájem a co je za služby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).