Hlavní navigace

Názor k dotazu Nájem bytu - §9 - nelze do 20tis osv.? od D.V. - Re: Nájem bytu - §9 - nelze do...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 2. 2012 10:51

    D.V. (neregistrovaný) 193.86.121.---

    Re: Nájem bytu - §9 - nelze do 20tis osv
    Již jsem řešila s FÚ a prý je jedno i když to má rozděleno ve smlouvě, důležité je, zda si nájemník platí zálohy sám. Pokud jde prý celá částka do rukou pronajímatele, pak se v příjmech uvádí celá částka. Tak nevím, názor našeho FÚ se různí s názorem uváděným zde na fóru...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).