Hlavní navigace

Názor k dotazu Výběrové řízení - zaměstnanci od MH. - Re: výběrové řízení - zaměstnanci Jak jsem již několikrát...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 15. 3. 2012 14:15

    MH. (neregistrovaný)

    Re: výběrové řízení - zaměstnanci
    Jak jsem již několikrát uvedla, jde o našeho zákazníka, kterému jsme vše řádně vysvětlili, především veškeré zápory které z tohoto jeho vymyšleného způsobu přijímání zaměstnnaců plynou. Teď už je to jen na něm. Já jediné co se pro něho snažím teď udělat je, zjistit jestli tento jeho podivný výběr "potencionálních zaměstnanců" lze nějak jakž takž obhájit. Samozřejmě, že vím, že co dělá je neskutečná hloupost. Ale když zmiňujete, že by u sebe neměli kopii prac. smluv, tak jak by to vypadalo při jednodenním výběrovém řízení, to je přece shodné, také nemají žádnou prac.smlouvu a zkouší si jestli jak jim nebo nám ta práce vůbec vyhovuje. Určitě ho nechci hájit, já bych postupovala naprosto jinak a to DPP a nebo prac. smlouvou (vždyť je tam výpovědní doba) a nekomplikovala bych si zbytečně život. On namítá, že lidi na ÚP co mají podporu tu DPP nechtějí, protože by jim nebyla v tom měsíci vyplacena podpora a na prac. smlouvu je hned brát první den nechce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).