Hlavní navigace

Názor k dotazu Nevypovězení smlouvy v BBC fitness Praha od fitnesslooser - Re: Nevypovězení smlouvy v BBC fitness P Dobrý den,A...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 2. 2013 18:09

    fitnesslooser (neregistrovaný)

    Re: Nevypovězení smlouvy v BBC fitness P
    Dobrý den,
    A jak jste tedy tu situaci vyřešila? DOplatila jste jim ten rok?

    To je nehoráznost vážně. Já jsem to taky brala jako vyřízenou věc a nikdy by mě nenapadlo, že by nějaké FITness centrum dělalo takové problémy s pěnězi...já jsem si samozřejmě taky žádný papír neschovávala..jelikož v té době jsem chodila ještě na školu a bylo by to stejné jako si schovávat omluvenku za lékaře v druhém ročníku... evidentně je to pračka na peníze a nikoliv sportovní centrum... nicméně já jsem v současné době v zahraničí..takže bohužel musím tuto záležitost vyřešit až v červnu, kdy pojedu do čech... o dopise jsem se dozvěděla po telefonu, od sousedky, jelikož mi vybírá poštu a viděla že tento dopis byl nezalepený, byla tedy v šoku a hned mi zavolala. Hned jak se vrátím do čech , pojedu na centrálu s kopii lékařské zprávy, ale nejprve budu žádat vysvětlení..Napíšu si jména veškerých osob se kterými budu jednat. i kdyby to měla být uklízečka která mi poradí cestu k vedení a nechám si od osoby které budu předávat lékařskou zprávu podepsat potvrzení o převzetí se všemi náležitostmi.. doufám že nebudou dělat další problémy, ale kdyby náhodou přeci a nebo kdyby si za rok vzpoměli znovu a poslali dopis s další částkou, rozhodně je udám k soudu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).