Hlavní navigace

Názor k dotazu 1/2 odpis v POHODĚ od Daniela K. - Re: 1/2 odpis v POHODĚ A vy jste majetek...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 8. 2012 12:06

    Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

    Re: 1/2 odpis v POHODĚ
    A vy jste majetek nabyli např. nepeněžním vkladem, kde pokračujete v odpisování započatém původním vlastníkem? Spíše si myslím, že jste HM koupili v 8/2012 a pokud ho budete mít i k 31.12.2012 ve svém majetku, tak budete mít v r. 2012 nárok na celý = roční daňový odpis viz. §26 odst.6).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).