Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověď pro nevyplacení mzdy od sejlasejla - Re: Výpověď pro nevyplacení mzdy Máte pravdu ve firmě...

• 15. 9. 2012 10:13

sejlasejla (neregistrovaný) 85.135.74.---

Re: Výpověď pro nevyplacení mzdy
    Máte pravdu ve firmě pracuji už deset let a majitelka firmy peníze opravdu nemá,všichni se chodime doprošovat o penize většinou dvakrát poprosí at ještě počkáme že zitra pak pozítři atd někdy dá tisicovku někdy dvě když si párkrát řeknu tak z ní něco dostanu jenže názor většiny zaměstnancu je že chce ještě udělat vánoce a pak to stejně zabalí a my už penize neuvidíme....Tak mě dává čast peněz na ruku které nemám ve smlouvě ty jsem letos ještě neviděl ani za jeden měsíc a na které mě vlastně diky tomu že nejsou ve smlouvě nemám žádný nárok jak je z ní dostat.Proto i když nerad vidím jediné vychodisko nečekat do konce roku a využít zrušení pracovního poměru a diky dvouměsíčnímu platu navíc si tak vynahradit část peněz které by mě nahradili alespon část z těch doplatku,nač čekat než to zavře nebo na ní zatlačí dodavatele kterým dlužime nemalé penize...
    Ale ještě bych se možná zeptal mužu pak požadovat podporu na PU když dostanu dva měsice odstupne?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).