Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověď pro nevyplacení mzdy od sejlasejla - Re: Výpověď pro nevyplacení mzdy Ano z mzdy mě...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 9. 2012 15:36

    sejlasejla (neregistrovaný)

    Re: Výpověď pro nevyplacení mzdy
    Ano z mzdy mě odečte pojištění,daň a to by mě měla poslat na učet jenže neposilá a když si něco vyprosíme tak nám to dá na ruku a na kus papíru ze sešitu jí podepišem kolik jsme převzali.A mymo tuto mzdu kterou mám ve smlouvě bych měl dostávat bokem každý měsic na ruku 4000kč jenže to mě nechtěla dát do smlouvy takže buď na černo bokem nebo nic tak sem souhlasil na černo bokem,což je normální v mém oboru i když sem se ptal u jiných zaměstanvatelu tak každý souhlasil s mnou požadovanou částkou ale nikdo mě to nechtěl dát do smlouvy že už by to bylo moc peněz a pro ně je vyhodnější mě to dát bokem než do smlouvy.
    Těžko se to jistě chápe protože já sám koukám že se dá tímto stylem jaký je unás vubec ještě podnikat prtože by jste se divili jaké čáry mary se u nás provozují a pořád to prochází ;) až na to že se poslední době firmě špatně věnuje a neumí hospodařit i já vím jak by se dalo firmu zvednout jenže ona je v tom už tak zaplatená a na nějaké změny už je pozdě...Mockrát děkuji všem za cenné rady!!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).