Hlavní navigace

Názor k dotazu Služba pro plátce v třetí zemi od dady - Re: Služba pro plátce v třetí zemi >>>>>Dobrý den,...

  • 23. 10. 2012 11:59

    dady (neregistrovaný) 85.135.87.---

    Re: Služba pro plátce v třetí zemi
    >>>>>Dobrý den, prosím o názor. Český plátce dělá reklamu
    >>>>>v
    >>>>>ČR pro amarického plátce. Fakturovat s DPH nebo bez?
    >>>>>Děkuji.
    >>>>Bez dle §9 odst. 1 ZDPH
    >>>To jsem si myslela nejdříve taky. Ale co § 10k?
    >>Co myslíte tím americký plátce? Je plátce DPH v ČR?
    >>Pokud vím, tak v USA nemají DPH, takže v USA plázcem
    >>DPH
    >>nebude,

    Děkuji. To jsem nevěděla, že v USA nemají DPH. Bylo mi řečeno, že je plátce. Takže teď je §9 jasný.
    >
    >a co takhle § 10h / b ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).