Hlavní navigace

Názor k dotazu Vyloučené dny pro PPM po skončení PP od xhonolulu - Re: Vyloučené dny pro PPM po skončení PP Takže...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 1. 11. 2012 8:45

    xhonolulu (neregistrovaný) 217.197.144.---

    Re: Vyloučené dny pro PPM po skončení PP
    Takže je to stejně, jako u ELDP? Nenašla jsem totiž v §18 odst 7, že by tomu tak bylo a na stránkách ČSSZ se věnují souběhu DPN a zúčtovaného příjmu vždy jen v souvislosti s ELDP a ne v souvislosti Přílohy k žádosti o. Kdybyste mi prosím ještě mohla napsat odkaz, kde je to uvedeno, byla byste nejhodnější.

    Díky moc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).